Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Dobre

Kolorowy pasek

U C H W A Ł A Gminnej Komisji ds. Referendum w Dobrem z dnia 26 marca 2008 roku w sprawie powołania Obwodowych Komisji ds Referendum zarządzonym na dzień 20 kwietnia 2008 roku

 

U C H W A Ł A


Gminnej Komisji ds. Referendum w Dobrem

z dnia 26 marca 2008 roku


w sprawie powołania Obwodowych Komisji ds Referendum

zarządzonym na dzień 20 kwietnia 2008 roku


Na podstawie art.49 ust.1 i 4 pkt 2 oraz art. 50 ust.1 ustawy z dnia 15 września 2000 roku o referendum lokalnym /Dz.U.Nr 88 poz.985 z późn.zm./ Gminna Komisja ds.Referendum w Dobrem uchwala, co następuje:


§ 1.


Powołuje się Obwodowe Komisje ds. Referendum w gminie Dobre w składzie

wymienionym w załączniku Nr 1 do niniejszej uchwały.


§ 2.


Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.



Przewodniczący - Anna Walewska

Z-ca Przewodniczącego - Sławomir Miąskiewicz

Członkowie: - Jan Sabak

- Anna Kalinowska

- Anna Kacak

- Krzysztof Kozłowski

- Stanisław Paderewski

- Jacek Sadoch

Załącznik Nr 1 do Uchwały
Gminnej Komisji ds. Referendum
w Dobrem z dnia 26 marca 2008r


OBWODOWA KOMISJI ds. REFERNDUM Nr 1 w DOBREM:


Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania


1.


Krystyna Miąskiewicz


Dobre


2.


Jadwiga Wąsak


Pokrzywnik


3.


Emilia Gałązka


Poręby Nowe


4.


Anna Gąsior


Dobre


5.


Joanna Gadomska


Dobre


6.


Agnieszka Sitnicka


Dobre


7.


Magdalena Mirosz


Dobre


8.


Jolanta Chojecka


Dobre



OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 2 w DOBREM:

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania


1.


Hanna Zych


Poręby Nowe


2.


Katarzyna Gąsior


Dobre


3.


Justyna Winiarek


Czarnogłów


4.


Katarzyna Miąskiewicz


Dobre


5.


Aneta Ciszewska


Dobre


6.


Barbara Koseska


Dobre


7.


Jadwiga Wdowiak


Dobre


8.


Zdzisława Michalska


Dobre







OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 3 w DROPIU:

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania


1.


Katarzyna Gers


Modecin


2.


Janina Kozyra


Dobre


3.


Marcin Sitnicki


Radoszyna


4.


Aneta Kwiatkowska


Drop


5.


Anna Michalczyk


Dobre


6.


Łukasz Paderewski


Rynia


OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 4 w MLĘCINIE:

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania


1.


Ewa Sadoch


Mlęcin


2.


Katarzyna Bąkowska


Poręby Nowe


3.


Andrzej Damętka


Dobre


4.


Małgorzata Gut


Dobre


5.


Dorota Budkiewicz


Mlęcin


6.


Emilia Sadowska


Dobre


OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 5 w RUDZIENKU:


Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania


1.


Anna Cyran


Dobre


2.


Jakub Kalinowski


Dobre


3.


Adam Kąkol


Dobre


4.


Alicja Gadomska


Dobre


5.


Ryszarda Cyran


Czarnogłów


6.


Mirosława Batok


Wola Polska


Załączniki

U C H W A Ł A Referendum2008 (63.5kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Krzysztof Kozłowski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Krzysztof Kozłowski
Data wprowadzenia:2008-04-08 13:07:22
Opublikował:Krzysztof Kozłowski
Data publikacji:2008-04-08 13:09:56
Ostatnia zmiana:2008-04-08 13:10:37
Ilość wyświetleń:1098

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij