Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Dobre

Kolorowy pasek

Obwieszczenie - informacja o numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w których przeprowadzone zostanie głosowanie w referendum gminnym zarządzonym na dzień 20 kwietnia 2008 roku

 

O B W I E S Z C Z E N I E

WÓJTA GMINY DOBRE

z dnia 28 marca 2008 roku


Na podstawie art.32 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku-Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw /Dz.U.z 2003 r Nr 159 poz.1547 z późn.zm./oraz Uchwały Nr XXXIV/250/06 Rady Gminy w Dobrem z dnia 20 czerwca 2006 roku w sprawie podziału gminy Dobre na obwody głosowania, ustalenia ich granic i numerów /Dz.Urz.Woj.Mazowieckiego z dnia 4 sierpnia 2006 roku Nr 151 poz.5063/, podaję do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w których przeprowadzone zostanie głosowanie w referendum gminnym zarządzonym na dzień 20 kwietnia 2008 roku dotyczącym przejęcia przez gminę Dobre od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy obowiązków w zakresie utrzymania porządku i czystości:

Numer obwodu

głosowania


Granice obwodu głosowania

Siedziba Obwodowej

Komisji Wyborczej





1



Grabniak,Dobre I z ulicami:Jana Kilińskiego,

Gen.Jana Skrzyneckiego,Polna,Głowackiego,

Tadeusza Kościuszki,Rynek,Władysława

Sikorskiego,Szkolna,Wincentego Witosa,

Zdrojówki,Dobre II z ulicami:Targowa,

Józefa Poniatowskiego,Konstantego Laszczki,

Przemysłowa.

Dobre III z ulicami:Władysława Reymonta,

Moniuszki,Kopernika,Henryka Sienkiewicza,

Adama Mickiewicza,Armii Krajowej, Sportowa ,Prosta,Jana Kilińskiego,Jana

Dobrzynieckiego,od granicy wsi Rudzienko do rowu melioracyjnego przy Szkole Podstawowej w Dobrem






Szkoła Podstawowa

w Dobrem


2

Rudno,Rąbierz Kolonia,Antonina,Walentów,

Czarnogłów,Pokrzywnik,Wólka Czarnogłowska,

Duchów,Rynia,Głęboczyca,Poręby Nowe,Poręby

Stare,Osęczyzna Brzozowica,Wóka Kokosia,

Kąty- Borucza


Szkoła Podstawowa

w Dobrem


3

Drop,Joanin,Wólka Kobylańska,Ruda-Pniewnik

Radoszyna,Jaczewek,Modecin,Świdrów,Sąchocin

Nowa Wieś,Marcelin,Makówiec Mały,Makówiec

Duży,Kobylanka,Czarnocin,Sołki.


Szkoła Podstawowa

w Dropiu

4

Mlęcin,Adamów,Gęsianka,Wólka Mlęcka

Szkoła Podstawowa

w Mlęcinie

5

Rudzienko,Rakówiec

Remiza Ochotniczej

Straży Pożarnej

w Rudzienku

Lokale wyborcze w dniu 20 kwietnia 2008 roku będą czynne od godz.6.00 do godz.20.00


Wójt            
Krzysztof Radzio

Metadane

Źródło informacji:Krzysztof Kozłowski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Krzysztof Kozłowski
Data wprowadzenia:2008-04-08 12:45:12
Opublikował:Krzysztof Kozłowski
Data publikacji:2008-04-08 13:01:46
Ostatnia zmiana:2008-04-08 13:02:28
Ilość wyświetleń:473

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij